+370 (611) 21 650Mūsų pažadas – sukurti jums labiau pritaikytus namus

Sveiki atvykę į mūsų pasaulį, kur mediena atgyja funkcionalaus meniškumo pavidalu. Esame šeimai priklausantis įmonių konsorciumas, skirtas kruopščiam medinių pakuočių, padėklų (UAB Grensena), išskirtinio dizaino langų ir durų kūrimui bei Jūsų svajonių namų realizavimui per medinius namus (UAB Satus Baltic). Mūsų aistra apima kasdienį aukščiausios kokybės žaliavinės medienos / medienos apdorojimą ir tiekimą.

Nuo pat savo veiklos pradžios 2011 m. esame šios pramonės kokybės ir meistriškumo švyturys. Daugiausia dėmesio skirdami medinių namų gamybai, išskleidėme savo sparnus visoje Portugalijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje, eksportuodami natūralaus gyvenimo esmę išrankiems namų savininkams. Kiekvienai mūsų sukurtai konstrukcijai suteikiama nepakitusi 10 metų garantija, liudijanti mūsų pasitikėjimą mūsų gaminių patvarumu ir jūsų ramybe.

Individualumas: kur formuojasi svajonės

Atgaivinkite savo svajonių namus naudodami individualią dizaino pagalbą ir rankomis parinktas medžiagas, pritaikytas jūsų stiliui ir biudžetui.

Ką Pažadame

Tobulumas ir tvarumas

Kaip medžio apdirbimo meno saugotojai, įsipareigojame kiekvienam projektui suteikti tobulumo, tvarumo ir nesenstančio medienos grožio. Su kiekvienu produktu mes kviečiame patirti tradicijų ir naujovių sintezę. Mes esame daugiau nei kūrėjai; esame partneriai kelionėje link natūralesnio, harmoningesnio gyvenimo būdo.

Tikslumas ir greitis

Mūsų esmė – efektyvumas, neprarandant kokybės. Nuo tada, kai bendraujate su mumis, prasideda jūsų kelionė iki medinio šedevro. Mūsų greitas pristatymo procesas užtikrina, kad jūsų svajonių namas atsidurs jūsų rankose per 3–8 savaites, o tai liudija mūsų įsipareigojimą teikti savalaikiškumą neprarandant meistriškumo.

Spustelėkite išorėje, kad paslėptumėte palyginimo juostą
Palyginti
Cookie Consent with Real Cookie Banner