+370 (611) 21 650Sveiki atvykę į mūsų medinių namelių partnerių programą

„Satus Baltic“ tikime bendradarbiavimo ir naujovių galia. Mūsų medinių namų partnerių programa skirta stipriems ryšiams su panašiai mąstančiomis įmonėmis ir asmenimis, kurie dalijasi mūsų aistra kokybiškam meistriškumui, tvariam gyvenimui ir nesenstančiam medinės architektūros grožiui, puoselėti.

Kokybiškas meistriškumas

Bendradarbiavimas su mumis reiškia susivienijimą su įmone, kuri didžiuojasi tiekdama išskirtinius, rankų darbo medinius namus. Mūsų įsipareigojimas siekti tikslumo ir dėmesio detalėms išskiria mus šioje pramonėje.

Tvarumas

Kaip ekologiškesnės ateities šalininkai, esame pasiryžę naudoti atsakingai gaunamas medžiagas ir ekologišką statybų praktiką. Bendradarbiavimas su mumis ne tik parodo jūsų įsipareigojimą siekti tvarumo, bet ir leidžia prisidėti prie labiau aplinką tausojančio pasaulio.

Inovatyvūs dizainai

Mūsų mediniuose namuose tradicinė estetika dera su šiuolaikišku funkcionalumu. Tapę partneriu gausite prieigą prie mūsų novatoriškų dizainų, skirtų įvairiems klientams ir įvairiems architektūriniams poreikiams, portfelio.

Pritaikomi sprendimai

Suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus. Naudodamiesi mūsų partnerių programa turėsite galimybę bendradarbiauti kuriant individualius projektus, atitinkančius konkrečius jūsų klientų poreikius ir norus.

Tapimas partneriu

Prisijungti prie mūsų medinių namelių partnerių programos paprasta.

Tiesiog užpildykite partnerio paraiškos formą ir mūsų komanda peržiūrės jūsų informaciją. Patvirtinus, gausite prieigą prie visų programos privalumų ir būsite pasirengę pradėti vaisingą partnerystę su mumis.

Jei norite paklausti ir pateikti paraišką, apsilankykite mūsų partnerių programos puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda el. paštu [email protected] arba tel. nr. +370 655 99 097.

Prisijunkite prie mūsų kuriant ateitį, kurioje mediniai namai yra daugiau nei tik konstrukcijos – jie liudija apie kūrybiškumą, meistriškumą ir giliai įsišaknijusį ryšį su gamta.


Spustelėkite išorėje, kad paslėptumėte palyginimo juostą
Palyginti
Cookie Consent with Real Cookie Banner